אודות

אני מלמדת ולומדת את דרך הדהרמה והמדיטציה כאומנות החיים. אותה הכמיהה שהביא אותי אל כרית המדיטציה לפני שנים רבות, עדיין חייה בתוכי יותר מתמיד,  כמיהת השחרור. 

נולדתי וגדלתי בחדרה, חייתי גם בארה"ב (בממפיס שבטנסי ובלוס אנג'לס), שם פגשתי את אומנות הצילום ואת החיים האמריקנים. חייתי בפאריז שם למדתי צרפתית, תרבות צרפת ועבודה בזכוכית. שוטטתי בדרום אמריקה, בברזיל ובוליביה, במזרח הרחוק והקרוב ובאירופה ופגשתי בדרכי נופים, חברים ומורים רבים.  נתיב חיי לקח אותי דרך תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר בעיתונאות ותקשורת ותואר שני בלימודי הודו וסנסקריט. 

ב1998 פגשתי את הדהרמה בריטריט מדיטציה אינטנסיבי, שם מצאתי את שחיפש ליבי שנים רבות כל כך. זמן קצר מאוד חלף עד שיצאתי למסע להודו ולתאילנד, לממש את כמיהת הלב. שם פגשתי את טובי המורים ותרגלתי במנזרים ובמרכזי מדיטציה. מאז ועד היום חיי מוקדשים ללימוד, תרגול  שירות ונתינה של הדהרמה והמדיטציה במסגרות שונות של ריטריטים, קורסים, קבוצות ויחידים,  בארץ ולפעמים גם בהודו.  

אני מרגישה שיש לי את זכות גדולה לחלוק את אהבתי עם חברים רבים בדרך ואני מאמינה שבכולנו טמונה האפשרות העצומה לשחרור המלא של הלב והתודעה.  

מוזמנים להצטרף אלי, בדרך.

 

למעוניינים ללמוד עם לילה קמחי מדיטציה ובודהיזם הכנסו לקישורים: ריטריטיםקורסיםקבוצות מדיטציה וליווי אישי

 

סגור לתגובות.