ליווי אישי עם לילה

מפגש אישי בתוך ריטריט מדיטציה בתובנה

 

הליווי האישי הוא הזמנה להצטרף למסורות עתיקות שנים של פגישות אישיות שמטרתן לקדם את החופש, האושר והWell Being של האדם. הבודהה הגדיר את עצמו כ"חבר טוב", כלומר, ככזה שמטרתו תמיכה לא מתפשרת בלימוד ובתרגול של האחר על מנת לסייע לשחרור. מסורות האדוייטה (אי-שניות) אף הן מציעות מפגשים עם מורה כסיוע להולכים בדרך.

הליווי האישי עם לילה מתמקד בדרך המיוחדת של האדם, בצרכיה או צרכיו, ובמימוש הפוטנציאל האישי שלהם במלואו, תוך שימת דגש על התרגול והלימוד כאמצעים לעזור להתבהרות הלב והתודעה ולשחרור מכבלים מודעים ושאינם מודעים. לכל אחת ואחד מותאמת ״חליפת מפגש״ משלה/ו, כשלילה עושה שימוש גם בכלים ממסורות לימודיות וטיפוליות נוספות, בהן nvc (תקשורת מקרבת), מסורות שמאניות, לימוד של אי-שניות ועוד. המפגשים האישיים מתקיימים בתל אביב ורמת השרון אך בעיקר במרכז האקולוגי-רוחני ׳עלי אדמות שבמושב לוזית.

מפגשים אישיים עם בת אל

 בית הבוץ המופלא שמארח את המפגשים האלה ב׳עלי אדמות׳:

מפגשים דרך הסקייפ

פלאי הטכנולוגיה והסקייפ מאפשרים לגשר על מרחק ועל זמן, ואנחנו יכולות ויכולים להפגש במרחב משותף של לב ותודעה, היכן שלא נהיה.
המפגשים האישיים בסקייפ מתרחבים, חוצים יבשות ולפעמים גם כבישים קטנים פה בשכונה…
מכיון שאני לא מגיעה הרבה לאיזור המרכז, ולמי שלא יכול/ה להגיע ל׳עלי אדמות׳ שבלוזית, ניתנת האפשרות להפגש איתי גם דרך הסקייפ.
אני שמחה לכתוב שהופתעתי לגלות כמה עמוק, מדוייק ורחוק אפשר להגיע גם באמצעות המדיום הזה.

 

למעוניינים ללמוד עם לילה קמחי מדיטציה ובודהיזם הכנסו לקישורים: ריטריטיםקורסיםקבוצות מדיטציה וליווי אישי

סגור לתגובות.