ריטריט אביב בפארוס, יוון, עם לילה ובעז 2-10 במאי (או 2-6)

ריטריט בפארוס, יוון: מדיטציה, דהרמה, אהבה, חופש  – עם בעז עמיחי ולילה קמחי
2-10
 במאי 2019  (כולל אפשרות להשתתף בריטריט קצר בין 2-6 למאי)

 שמחה להצטרף ולהציע את הריטריט המיוחד הזה יחד עם חברי האהוב בעז עמיחי, שחולק איתי את אהבת הדהרמה, הלימוד והתרגול, קרוב לעשרים שנה.

קישור לטופס ההרשמה

ריטריט הוא הזדמנות פז להעמיק בלימוד ובתרגול בדרך הדהרמה, המכוונת אל שחרור מלא ושלם של הלב והתודעה. יציאה מהמרחב המוכר שלנו ושהות בטבע מרחיב-לב, בתמיכה, לימוד ותרגול עם הסנגהה, תומכות ומסייעות בתהליך הזה. אנחנו מוזמנות/ים לגלות את החיבור-מחדש אל החיות שקיימת בכל אחת ואחד מאיתנו מעבר לעמדות, דעות או רעיונות, למלוא הפוטנציאל העצום שלנו לשמחה, שלווה, חמלה, אהבה וחופש.

הריטריט יתקיים בדממה מכילה, ויכלול זמנים של לימוד ותרגול מדיטציה ודהרמה, שאלות ותשובות וחקירה בקבוצה,  יוגה, וגם לימוד, תרגול, טיולים והליכות קצרות שיתקיימו בטבע היפיפה של האי פארוס.

הריטריט יתקיים במרכז המדיטציה טאו'ס, המצויד באולם זן מלא השראה, במסעדה תאילנדית צמחונית, ובנוף מרחיב לב. הלינה תהיה במקומות אירוח ומלונות בכפר הסמוך, מרחק של חצי שעה הליכה נעימה בשדות מדי בוקר וערב.

שימו לב – ישנה אפשרות להשתתף גם בריטריט קצר, בין ה 2-6 במאי.

 למי מיועד הריטריט

לא/נשים בעלי התנסות של שנה לפחות בלימוד ובתרגול, בסנגהה קבועה או במסגרות לימוד אחרות.  אם אינכם בטוחות/ים לגבי התאמתכם לריטריט, אנא ציינו זאת בטופס ונעה, האחראית לרישום, תיצור אתכם קשר לבדיקת התאמה ותענה על שאלותיכם.

קישור לטופס ההרשמה ולפירוט העלויות:

עלות הריטריט אינה כוללת את עלות הטיסה, ומשתנה בהתאם לסוג החדרים שתבחרו.

והנה כל הפירוט הארוך כולל טופס ההרשמה:

עלות:

עלות הנסיעה נחלקת לשני חלקים. עם ההרשמה נאסוף סכום מסוים במזומן עבור ההוצאות המקדמיות. שאר העלות תשולם באירו מזומן עם ההגעה לפארוס.
העלות תלויה בשני משתנים: אורך הנסיעה (חזרה ב 6 למאי, או ב 10 למאי) ובחירה ברמת האירוח המלון (מבין שתי אפשרויות). ניתן ללון בחדר יחיד בתוספת מחיר.
העלות כוללת ארוחות בקר וצהריים במרכז טאו'ס, את השימוש במרכז ובאולם, את הלינה בחדרים, שכירת הרכב ( על פי 4 ברכב, ליציאות לתרגול ברחבי האי), וכן את כיסוי הוצאות המורים ושכרם.

העלות אינה כוללת את מחיר הטיסה (העומד נכון לרגע זה על סביבות ה 200 אירו), את הארוחות שנאכל יחד או בנפרד בכפר, וכל תוספת אחרת.
פירוט העלויות (החישוב המדויק עשוי להשתנות בהתאם לגודל הקבוצה ומשתנים אחרים):
לחוזרים ב 6 במאי:
תשלום מראש – 1500 ש"ח
תשלום ביוון, לינה במלון הפשוט מהשניים – 370 אירו לחדר זוגי, 420 אירו בחדר יחיד
לינה במלון הטוב יותר – 440 אירו ללינה בחדר זוגי, 480 אירו ללינה בחדר יחיד

ליוצאים לריטריט המלא (חזרה ב 10 במאי)
תשלום מראש – 2000 ש"ח
תשלום ביוון, לינה במלון הפשוט מהשניים – 635 אירו לחדר זוגי, 735 אירו בחדר יחיד
לינה במלון הטוב יותר – 775 אירו ללינה בחדר זוגי, 855 אירו ללינה בחדר יחיד

כרטיס טיסה:

לאחר הרשמתכם תיצור עימכם נועה קשר ותמסור לכם פרטים על הטיסות. בתיאום איתה תרכשו את כרטיסי הטיסה דרך הסוכנת שאיתה אנחנו עובדים. מחיר הכרטיס עולה ככל שמתקרבים למועד הטיסה. נכון לנובמבר 2018 המחיר עומד על קצת יותר מ 250 אירו.

ביטולים:

כל ביטול עד שבועיים לפני הנסיעה יאפשר לנו להחזיר החזר כספי מלא. במקרה של ביטול במהלך השבועיים האחרונים לפני הנסיעה נעשה כל מאמץ להחזיר סכום מקסימלי, אך לא נוכל להתחייב להחזר מלא.

חדרי אירוח:

הוצעו לנו שני מקומות אירוח, ברמות שונות. הנה המקומות לפניכם, מתוך האתר של טאו'ס, בכל אחד לינק לאתר בו תוכלו להתרשם עוד על כל אחד מהם. לידם גם המחיר המלא של הנסיעה עבור הלנים בחדרים אלו, בחדרי יחיד או בחדר משותף לשניים (חשוב לציין כי בשנה שעברה התארחו חברי הקבוצה, ובשניהם נהנינו מאד):
Eleana Hotel
General: Dining room, nice simple rooms, A/C, Wi-Fi, Refrigerator

Margarita Studios
General: Swimming pool, Taverna, renovated rooms, A/C, Wi-Fi, Refrigerator

הרשמה:

המעוניינים להצטרף מוזמנים למלא פרטים בטופס כאן. נעה מושכל, שמרכזת את ההרשמה, תחזור אליכם עם הנחיות. חשוב לציין כי איננו יכולים לשמור מקומות על הטיסה, ולכן מי שרוצה להבטיח את מקומו יצטרך להזדרז ולרכוש כרטיס (על פי ההנחיות של נועה)