שבת מדיטציה,דהרמה ויוגה בעלי אדמות – 13.4.24

שבת מיוחדת של מדיטציה ודהרמה עם לילה קמחי, ויוגה של איינגר עם יפעת גרטנר אבישי. הזדמנות מקסימה וחד פעמית לצלול אל שני עולמות שכל כך תומכים זה בזה, לחוויה שלמה וכולית, במרחב היפיפה של 'עלי אדמות' בעמק האלה.

קישור לטופס ההרשמה

השבת תעבור בשתיקה ברובה, למעט זמנים של שיחה, שאלות ותשובות.
 
השבת מתאימה לכולם – בעלי ניסיון בלימוד ובתרגול של היוגה והמדיטציה וחסרי ניסיון כאחד. 
 
נתכנס ב – 9.30 ונתחיל בדיוק ב 10 את יום התרגול והלימוד שלנו. נעבור דרך יוגה ומדיטציה, דממה ודיבור, אינטרקציה וטבע, לבד וביחד. בצהרים נאכל יחדיו בדממה, ונסיים ב – 17. במהלך היום יהיו שני סשנים של יוגה, ובין לבין לימוד ותרגול מדיטציה.
לא תתאפשר השתתפות חלקית או איחורים. אנא קחו בחשבון. 

מה להביא
הביאו איתכם מנה צמחונית לחלוק בארוחת הצהרים, מזרן יוגה, בגדים נוחים לישיבת מדיטציה ולתרגול יוגה, בקבוק מים אישי ולמי שרוצה כוס טרמית שניתן לסגור, שאפשר להכניס לאולם המדיטציה. במקום יש כריות מדיטציה, אבל תמיד עדיף להביא איתכם את הכרית האישית שלכן.ם. אם יש לכם ציוד יוגה אישי – מוזמנים להביא אותו איתכם

על המקום
'עלי אדמות' השוכנת בקצה מושב לוזית שבעמק האלה, משקיפה אל שמורת טבע ואל פארק בריטניה ונוף בראשיתי. 'עלי אדמות' היא חווה אקולוגית ומרכז רוחני ובה יער מאכל, שתי כלבות חופש, ברווזים ותרנגולות חופשיות ועוד ועוד… עלי אדמות הוא מקום השם דגש על חיבור עמוק לטבע, אחד לשני.ה ולעצמנו.

במקום יש שירותי קומפוסט ומטבח חוץ מאובזר, על טהרת הצמחונות.

תרגול היוגה, הלימוד והמדיטציות יתקיימו באולם ה'מעבר' – אולם פתוח ומוצל המשקיף לנוף.

 
עלות – 450 ש"ח. ניתן להעביר את התשלום בקישור הבא (העתיקו והדביקו לדפדפן שלכם)
https://meshulam.co.il/quick_payment?b=cb194513627ce8b2c34dbf064c8a0867
עם ההעברה מקומכם ישמר. לקראת השבת נשלח מייל עם פרטים נוספים והוראות הגעה לנרשמים. 
 
 
על המורות 
לילה קמחי – תלמידה ומורהותלמידה בדרך הדהרמה הבודהיסטית ואי-שניות. מלמדת מדיטצית ויפאסנה משנת 2004, בארץ ובחו"ל. מקימה של 'עלי אדמות', מרכז אקולוגי רוחני בעמק האלה.
 
יפעת גרטנר אבישי, בעלת מרכז 'איינגאר יוגה עמק האלה', חיה ומתרגלת את היוגה הזו במשך 28 שנה עם מורים בכירים בעולם, וישירות במרכז של איינגאר בהודו. מלמדת כ – 16 שנה. 
 
לשאלות (בווצאפ) – יסמינה 0544718428
 
בואו בשמחה!