קורס החניכה עם לִילה – סמסטר סתיו 2023. מסע רוחני בתוך חיינו והעמקה לתלמידות.ים ותיקות.ים. ימי שני ב'עלי אדמות'. 10 מפגשים בין 11-15 ובין 11-18. מתחילים ב – 30.10.23

ממשיכות.ים לבעור באש הידיעה הפנימית! סמסטר סתיו! מתחילים ב 30.10.23

לפרטים נוספים ומילוי טופס ההרשמה  לאחר מילוי הטופס יצרו איתכם קשר לגבי התאמה והמשך הרשמה.

כמה מילים על הקורס 
שמחה מאוד להמשיך ולהציע את הקורס הזה, שהפך למסורת ושהוא ספינת הדגל של הלימוד והתרגול איתי. הקורס הספציפי הזה יוצר בין השאר ומעמיק את הסנגהה הנהדרת שהתהוותה לה, חבורה של א.נשים שהחברות היא נר לרגליהם, ושיחד עם הלימוד והתרגול הופכים עם כל יום ויום יותר ויותר לאנשים האמיתיים שהם. בכל סמסטר נפתחים השערים וא.נשים נוספים מוזמנים להצטרף להפלגה הזו. 

  הקורס מציע מסגרת של סנגהה חמה ותומכת, בליווי צמוד של לילה ושל המקום כולו. בסמסטר הזה נמשיך להעמיק אל החקירה בפורמט "אחד על אחד", יחד עם תרגול ודוגמאות חיות במסורת העתיקה של הסטסנג. נתוודע ונתרגל סוגים שונים של מדיטציה, נקרא בכתבים קדומים ועכשוויים ונתאמן בלבסס את החיבור הזה בתוכנו כדי שנוכל "להעביר את זה הלאה" לא.נשים סביבנו ולמעגלים מתרחבים יותר ויותר – את החופש, הטוב, התבונה, הפעולה הנכונה ויכולת ההבנה וההקשבה שמתפתחות בנו. יושם דגש על עידוד אנשים מהקורס להביא את מתנותיהן.ם.

 הקורס מציע חניכה לטרנספורמציה אישית, וממנה לשינוי עולמנו הקרוב והרחוק, לטובתנו ולטובת הכל.  כמו שאמר טיך נהאת האן,  – "הבודהה הבא יהיה הסנגהה". מוזמנות.ים להצטרף אלינו ולהיות חלק מהבודהה הזה, הסנגהה:)

איפה –  במרחב הער והיפיפה של 'עלי אדמות' במושב לוזית שליד עמק האלה, והטבע הפראי שסביבה. המפגשים יוקלטו (באודיו) לטובת משתתפי קורס החניכה.

על 'עלי אדמות':
'עלי אדמות' היא 'אדמה ערה' – מרחב אקולוגי-רוחני המזמין אל חיקו א.נשים המעוניינים ללמוד ולתרגל, להעמיק ולהרחיב בדרך הדהרמה והחופש, עם חיבור ואהבה לטבע, וגילוי של האנושיות והמרחב של הלב הפתוח של כולנו. 'עלי אדמות' נמצאת במושב לוזית, מול טבע פראי ויפיפה, ובה יער מאכל עם עצי פרי מיוחדים, גינה אורגנית, תרנגולות חופש,  כלבות ופינות קסם בשפע. במקום מטבח חוץ מאובזר, שירותי קומפוסט, סטודיו הבנוי מאדמה ועוד הפתעות. מושב לוזית נמצא ליד עמק האלה, שעה מתל אביב, ו – 40 דקות מירושלים וגם מבאר שבע.

למי הקורס מיועד – לא.נשים שהולכים כברת דרך בלימוד ובתרגול הרוחני, ושמכירים את הלימוד של לִילה,  לממשיכות.ים הנלהבות .ים מקורס החניכה של שנים 2020-2023  ולכל מי  שליבו וליבה  מהדהדים את הרצון לטעום את טעם הדהרמה באופן הייחודי הזה ולהעביר אותו הלאה, לחייהן.ם ולחיי הסובבים.  נדרשים הכרות ונסיון בתרגול ובלימוד.

מספר המקומות הקורס זה מוגבל, בהתאם לאופי הקורס.

תאריכים: הקורס כולל 10 מפגשים בימי שני בין 11-15, בהם ארבעה מפגשים ארוכים בין 11-18. מתחילים ב –  30.10.2023  ומסיימים

ב – 8.1.24   (סהכ: 52 שעות). פירוט התאריכים:
30.10 (מפגש ארוך), 6.11, 13.11, 20.11, 27.11 (מפגש ארוך), 4.12, (דילוג על חנוכה) 18.12 (מפגש ארוך),  25.12, 1.1,  8.1 (מפגש ארוך).עלות הקורס – 3340 ₪.  לתלמידות.ים ממשיכות.ים  מקורסי חניכה קודמים – 2600.אנא מלאו וענו על השאלות בטופס במלואן ובפירוט. אחרי שנעבור על הטפסים והבקשות נהיה איתכם בקשר לגבי התאמה ואופן התשלום.

לשאלות, תהיות, פניות וקושיות – דפנה רז:  dafnarz2@gmail.com או לנייד  050-6550854

לפירוט של המהות – כמה מילים מלילה:

שלום חברים/ות,

קורס החניכה מיועד לאלה שרוצות/ים לנער את עולמם הפנימי הישן מאבק ומשקעים לא נחוצים שהצטברו, וללכת בדרך הלב, אל התובנות המשחררות. בקורס נכוון להפגש עם "הנהר שמתחת לנהר" – עם הטוב הפנימי שמזין אותנו, גם כשאנחנו לא בקשר איתו, ולעבור תהליך של טיהור וניקוי העומסים כדי להיות הבריכה הצלולה של המים החיים שאנחנו, בדרכנו היחודית. משם קצרה הדרך לנתינה לאחרים.
הקורס מהווה תוכנית הכשרה המכוונת להיות אנשים שלמים יותר, והכוללת הרהורי-בית ותרגולים אישיים ובין-אישיים בין המפגשים.
נתמוך זו בזו/זה ב"דרכה של הבודהיסטווה" – חיזוק הרצון להקל על הסבל ולהדליק אור קטן ובהיר במשפחות ובקהילות שלנו והעברת המתנות שלנו הלאה – דרך נתינה לכדור הארץ, לאנשים אחרים ו/או לפרוייקט שמשמעותי וחשוב לנו ותרגול אכפתיות, נדיבות ונתינה לזולת, וחלוקה בטוב ובהבנות המשחררות שזכינו בהן.

הקורס משלב הרבה מהאוצרות שנקרו על דרכי במהלך שנים רבות, עליהם אני מכירה תודה אינסופית ואותם אני שמחה לחלוק אתכם: עיקר הלימוד והתרגול יתמקד במדיטציה לעומק, ולימוד בודהיסטי ואדוויטי (אי-שניות).  נשהה בחיבור אוהב לטבע ונכיר את האיכויות שלו לעומק הנשמה שלנו, נתוודע לעיקרי הפסיכולוגיה הבודהיסטית, ולעולמות תוכן נוספים משלימים בהם הלימוד של ג'יימס הילמן ומורים נוספים באסכולה שלו (פרנסיס וולר, תומאס מור), ג'ין-שין ג'יטסו (אמנות ריפוי יפנית המערבת גם עזרה-עצמית), והתמקדות בחקירה-עצמית באופנים שונים. כל זאת על מנת להכנס פנימה לליבנו-אנו, ולצאת ממנו עם התובנות המשחררות, קלים יותר, חופשיות יותר. מחוברות יותר לאהבה.

בין הנושאים – סוד הריקות, היכרות עם הג'הנות (מצבי התודעה הנולדים מאיסוף עמוק של הגוף, הנפש והרוח בטוב), מי אני? לימוד אדוויטי ובודהיסטי כאחד, דרשות נבחרות של הבודהה, תהליכי קבלת החלטות, הבנה ושחרור מהם, הגברי והנשי שבנפש ובתרגול, וסגנונות שונים של הארה, מסע הגיבור/ה כמיתוס וכממשות בחיינו, דרכה של הבודהיסטווה הלכה למעשה, איכויות הלב כמפתח לחופש, אופני חקירה קלאסיים ועוד.

הקורס מציע דיסיפלינות שונות של תרגול ומהווה הזדמנות להעמיק בתרגול האישי של כל אחת ואחד. כדי להרחיב ולהעמיק את המבט נעשיר את המפגשים מידי פעם בסוגי ביטוי שונים, נכיר עקרונות של תקשורת מקרבת, נפגוש את האלמנטים במבט שמאני, נצא להליכות בטבע ונכניס לפעמים גם תנועה. מדיטציה כבר אמרתי? 😊

למי שקורס החניכה מרגיש מתאים מבחינת התנאים, שייך מבחינת הלב, ומעורר התרגשות בנפש ובנשמה – בואו בואו. מוזמנות.ים באהבה.

תגידי מיד אם אני מפריע,
הוא אמר כשנכנס מבעד לדלת,
ואני תכף מסתלק.
אתה לא סתם מפריע,
השבתי לו,
אתה מטלטל את כל קיומי.
ברוך הבא.  /אוה קילפי.